Przejdź do treści

Premiera pierwszego w Polsce poradnika o reskillingu i upskillingu

Na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych miała miejsce premiera pierwszego w Polsce ebooka, który jest przewodnikiem przez proces reskillingu i upskillingu w firmie. Dedykowany menedżerom HR, liderom biznesu oraz mediom, ebook „Upskilling Reskilling. Czas na przyspieszenie” dostępny jest już do pobrania na stronach reskilling.pl oraz futurecollars.com.

 

„Upskilling Reskilling. Czas na przyspieszenie” to pionierskie opracowanie, które jako pierwsze kompleksowo ujmuje zagadnienia wypełnienia luki kompetencyjnej w firmach i analizuje wyzwania polskiego rynku pracy związane z brakiem specjalistów IT. Powstała na bazie wniosków z raportu „Wielki reset umiejętności” oraz warsztatów z radą programową ds. reskillingu prowadzonych przez Tinę Sobocińską.

Twórcy poradnika, zdając sobie sprawę z przełomowego charakteru obecnego momentu dla europejskiego rynku pracy, zdecydowali się na stworzenie publikacji, która stawia na edukację, przystępnie tłumacząc zagadnienia reskillingu i upskillingu.

Beata Jarosz, CEO Future Collars, podkreśla: Głównym celem naszego opracowania jest edukować, edukować i jeszcze raz edukować. Zależy nam, by wyjaśnić skomplikowane zagadnienia dotyczące reskillingu, przybliżyć je możliwie najszerszemu gronu w sposób przystępny.

Więcej:  https://futurecollars.com/raport-upskilling-reskilling-czas-na-przyspieszenie/

 

 

 

 

Udostępnij