Przejdź do treści

WOSH&GO dba o cyrkularność obuwia z 4F

woshwosh razem z 4F rozpoczynają wspólny projekt pod hasłem Wosh&Go – Take your shoes for another walk. Od dziś do 6 marca woshwosh we współpracy z 4F będzie edukować klientów jak dbać o buty, aby maksymalnie wydłużyć ich życie. W ramach akcji każda osoba, która zakupi buty w sklepach stacjonarnych i sklepie online 4F otrzyma specjalny rabat na czyszczenie butów w woshwosh.

Rabat na czyszczenie butów

Akcja Wosh&Go potrwa do 6 marca 2023 r. Klienci, którzy w tym czasie zakupili buty w dowolnym salonie 4F oraz w sklepie online otrzymują rabat 25% na usługę czyszczenia butów w woshwosh. Z promocji będzie można skorzystać w aplikacji mobilnej woshwosh oraz w sklepie online woshwosh (sklep.woshwosh.com).

Celem akcji jest także edukacja klientów w zakresie prawidłowego dbania o obuwie, aby można było nosić je jak najdłużej. W ramach akcji Wosh&Go pojawią się artykuły i video opisujące jak wyczyścić trzy rodzaje butów: outdoorowe, sportowe i buty codziennego użytku przygotowane we współpracy ze specjalistami z woshwosh. Materiały dostępne będą na stronie woshwosh oraz 4fchange.com, a także na Instagramie woshwosh oraz 4F Change.

Cyrkularność obuwia

woshwosh to pierwsza w Europie firma zajmująca się cyrkularnością obuwia. Działa na rynku już od 2015 roku i dała drugie życie już ponad 350 tysiącom par butów.

– Projekt WOSH&GO to kolejny krok w stronę poszerzenia świadomości na temat działań cyrkularnych, tym razem w obszarze obuwia. Tym bardziej cieszy mnie, że realizujemy go wspólnie z marką 4F, która intensywnie wprowadza ubrania do drugiego obiegu. Poprzez naszą akcję, chcemy zachęcić klientów do wydłużania życia obuwia poprzez ich profesjonalne czyszczenie w woshwosh ze specjalną zniżką. – mówi Martyna Zastawna, CEO woshwosh.

Projekt 4F Change

Projekt Wosh&Go będzie realizowany w ramach strategii 4F Change, którą marka 4F wdraża od stycznia 2022 r. Zadaniem strategii 4F Change jest ograniczenie wpływu branży odzieżowej na środowisko. Pierwszym etapem programu było uruchomienie stref Wear_Fair ze zbiórką odzieży z drugiego obiegu. Obecnie klienci mogą oddać swoje używane ubrania w 233 salonach 4F w całej Polsce.

– Nie wyobrażamy sobie mody cyrkularnej bez zwrócenia uwagi na te produkty, które już istnieją. To bardzo istotny element, służący minimalizacji zużycia surowców. Dbając o nasze ubrania i buty sprawiamy, że służą nam one przez dłuższy czas. W ramach strategii 4F Change stale rozwijamy nasz programu Wear_Fair o nowe produkty i usługi, dlatego też postanowiliśmy zrealizować projekt czyszczenia obuwia z woshwosh. – mówi Przemysław Feliga, ESG Project Manager w OTCF S.A.

Regularne czyszczenie i dbanie o buty, zwłaszcza po treningu czy spacerze w deszczu, błocie i piachu, wpływa na żywotność materiałów i komfort użytkowania. Czyszczenie, impregnacja, pastowanie sprawią, że obuwie nie tylko nie będzie się niszczyło, ale również będzie dobrze wyglądało.

Udostępnij