Przejdź do treści

I Kongres ESG

I Kongres ESG

I Kongres ESG – Liderzy zrównoważonego rozwoju na rzecz ekosystemu ESG”, który odbył się 26 stycznia 2022 roku, był pierwszym okrągłym stołem poświęconym kwestiom ESG dla wszystkich zainteresowanych grup – od przedstawicieli rządu, biznesu, organizacji pozarządowych, po naukowców i reprezentantów najważniejszych mediów.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 ekspertów, a debaty, w formie hybrydowej, śledziło ponad 4 tysiące uczestników.

W ramach I Kongresu ESG zorganizowany został cykl warsztatów eksperckich i webinarów, mających na celu upowszechnianie wiedzy o ESG i przygotowanie biznesu na wdrożenie zasad zrównoważonego rozwoju. Podczas Kongresu został też podpisany List intencyjny „Liderzy zrównoważonego rozwoju na rzecz ekosystemu ESG”.

Liczby

Galeria zdjęć I Kongresu

Zobacz I Kongres ESG

Co dalej?

Po Kongresie zorganizowaliśmy cykl warsztatów i webinarów, których celem jest upowszechnianie wiedzy o ESG oraz przygotowanie biznesu do wdrożenia zasad zrównoważonego rozwoju. Stawiamy na praktykę. Dyskusja jest ważna, ale najważniejsze są efekty, dlatego stworzyliśmy platformę wiedzy o ESG, czyli zbiór praktycznych wskazówek dla przedsiębiorców.

Organizatorzy

Głównym organizatorem Kongresu ESG jest Instytut ESG, czyli zespół doradczo-analityczny działający w ramach Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego.

Przejdź do zakładki „Organizatorzy” i poznaj wszystkie podmioty zaangażowane w wydarzenie.