Przejdź do treści

Jak odmłodzić kadry w turystyce?

Podczas wiosennej edycji Forum Promocji Turystycznej, która odbędzie się 11 kwietnia 2024 we Wrocławiu, omówimy  rzadko poruszany temat odmładzania kadr w turystyce.

Kwestie różnic pokoleniowych to temat, który przez ostatnie kilka lat nabrał nowego wymiaru. Według Kamila Matuszczyka, autora raportu „Cztery pokolenia w jednej firmie. Źródło konfliktu czy wulkan wiedzy?”, na rynku pracy obecnie znajduje się najbardziej różnorodne generacyjne społeczeństwo w historii, Baby Boomerzy wraz z przedstawicielami pokoleń X, Y oraz Z. Czy umieją razem funkcjonować?

Różnice pomiędzy poszczególnymi pokoleniami urastają czasem do niemożliwych do przejścia, bo jedni są „analogowi”, a drudzy „wirtualni”. Jedni są pracoholikami, drudzy walczą o work-life balance. Pomimo, że duch w nas wszystkich młody i uważamy się za niezniszczalnych, już w niedalekiej przyszłości może się okazać, że podzielimy los dinozaurów. Jak temu zapobiec i czy na pewno młodzi trzymają się od nas, starszych, z daleka? A może czegoś nauczymy się od siebie nawzajem?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą zaproszeni Eksperci: Piotr Borys, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki; Michał Fijoł, prezes PLL LOT; Radosław Damasiewicz, prezes zarządu Travelplanet; Krzysztof Celuch, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula; Wiktoria Król-Cieciorowska, prezeska zarządu Convention Bureau Wrocław; Barbara Czerwińska-Albin, wiceprezeska zarządu Czerwiński Travel; Nikola Naus, członkini programu Young Leaders SITE Polska.

Rejestracja i bilety: https://forumpromocjiturystycznej.pl/

Organizatorem jest: Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorem jest: Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis

Złotym Partnerem: Miasto Wrocław, Rainbow

Partnerem: Miasto Olsztyn

Patronaty: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego

Patroni Medialni: RaportCSR.pl, Pracodawcagodnyzaufania.pl

Źródło: Mieczysław Pawłowicz/WaszaTurystyka.pl

Udostępnij