Przejdź do treści

Henryka Bochniarz, Konfederacja Lewiatan: Za ESG stoją wartości bliskie ludziom

ESG jest narażone na padnięcie ofiarą minięcia się bardzo szczytnych celów i zamierzeń z zamiarami niektórych uczestników rynku, którzy chcą być traktowani jako przestrzegający zasad ESG, choć jeszcze im do tego daleko – taki pogląd wyraziła Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, odpowiadając na jedno z pytań RaportCSR.pl.

W tym kontekście nasza rozmówczyni mówiła o dobrze wyglądających raportach ESG, które nie współgrają z informacjami od pracowników czy dostawców. A to tylko ułamek uwag Henryki Bochniarz, jednej z najważniejszych opiniotwórczych osób w polskiej gospodarce.

Relację z debaty z udziałem Pani Henryki Bochniarz można przeczytać TUTAJ

Pani Przewodnicząca odpowiadała też m.in. na pytania, jak polska administracja może pomóc w implementowaniu ESG przez firmy? Czy wdrażaniu ESG podołają małe i średnie firmy? No i jak przekonać do ESG tych, którzy uważają unijne dyrektywy za biurokratyczny wymysł? Z Henryką Bochniarz, przewodniczącą Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, rozmawialiśmy podczas III Kongresu ESG – Liderzy Zrównoważonego Rozwoju – Europa.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy:

Źródło: Henryka Bochniarz, Konfederacja Lewiatan: Za ESG stoją wartości bliskie ludziom – RAPORT CSR

Udostępnij